Banner
Kurumsal
Hakkımızda
 

1992 yılından itibaren Korkut Tarım Ticaret Hayatında Pamuk Komisyonculuğu Kuru mahsuller, Zeytin Zeytinyağı ticareti alanlarında faaliyet göstermiştir.
Doğaya ve insana saygılı, başarılı çözümler üretip, gelişen teknolojiye ayak uydurarak Türkiye’de örnek şirket olmaktır.
Korkut Tarım olarak;2008 yılından bu yana firmamız insan sağlığını sağlıklı topraklar ve gübrelemeğe dayandığının bilincinde olarak, şeffaf, insana ve çevreye saygılı, dürüstlük, güvenilirlik, müşteri memnuniyeti değerlerini dikkatle uygulamaktadır. İyi tarım uygulamaları ile sağlıklı yaşam ve organik tarımın ne denli önemli olduğu konusunda elinden gelen çabayı harcamaktadır.


 
MİSYONUMUZ
 
Hizmetlerimiz, çözümlerimiz ve hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olmak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket oluşturmak.
 
VİZYONUMUZ
 
Kurulduğumuz yıldan bu yana amacımız, doğaya ve insana saygılı, başarılı çözümler üretip, gelişen teknolojiye ayak uydurarak Türkiye’de örnek şirket olmak.
 
 
 
 
Pro WEB